KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636794
nr 1363 6794
Akvarell
Filip de Fossel, Landskap med figurer, oramat löst blad. Signerad, bladets mått: 39x56 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:05:02
29/11 14:54:05